Canlı Sonuçlar | Toros HaberToros Haber

22 Ekim 2021 - 02:42
https://www.toroshaber.net/wp-content/uploads/2020/09/Reklam.jpg
ALMANYA 3. LİGİ
20:00
Osnabrück Osnabrück
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
19:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
19:30
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Hamburger SV Hamburger SV
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
21:30
Mainz 05 Mainz 05
- : -
Augsburg Augsburg
ALMANYA REGİONALLİGA
19:30
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
- : -
TSV Steinbach TSV Steinbach
20:00
Unterhaching Unterhaching
- : -
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
20:00
Eltersdorf Eltersdorf
- : -
Illertissen Illertissen
20:00
Bayern Münih II Bayern Münih II
- : -
Nürnberg II Nürnberg II
20:00
Ulm Ulm
- : -
TSG Balingen TSG Balingen
20:00
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
- : -
VfR Aalen VfR Aalen
ERT
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
0 - 0
Berliner AK 07 Berliner AK 07
20:00
Babelsberg 03 Babelsberg 03
- : -
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
20:00
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
- : -
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
20:30
Hoffenheim II Hoffenheim II
- : -
FK Pirmasens FK Pirmasens
20:30
Bonner SC Bonner SC
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
20:30
FC Memmingen FC Memmingen
- : -
FC Augsburg II FC Augsburg II
AMERİKA 1. LİGİ
23:00
Toronto FC II Toronto FC II
- : -
Fort Lauderdale Fort Lauderdale
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
23:10
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
- : -
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
80'
Independiente Independiente
1 - 1
Sarmiento Sarmiento
03:15
Talleres Talleres
- : -
River Plate River Plate
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
12:00
Adelaide City Adelaide City
- : -
Adelaide Comets Adelaide Comets
AVUSTURYA 1. LİGİ
19:30
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
- : -
SV Lafnitz SV Lafnitz
19:30
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
- : -
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
19:30
Amstetten Amstetten
- : -
Austria Wien II Austria Wien II
19:30
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
- : -
SV Horn SV Horn
21:25
Austria Lustenau Austria Lustenau
- : -
BW Linz BW Linz
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
16:30
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
- : -
SC Weiz SC Weiz
20:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
- : -
Hertha Wels Hertha Wels
20:00
Allerheiligen Allerheiligen
- : -
Ried (A) Ried (A)
20:00
First Vienna First Vienna
- : -
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
20:00
SV Telfs SV Telfs
- : -
Schwaz Schwaz
20:00
SV Leobendorf SV Leobendorf
- : -
TWL Elektra TWL Elektra
20:00
Kufstein Kufstein
- : -
SVG Reichenau SVG Reichenau
20:00
FC Wels FC Wels
- : -
Stadl-Paura Stadl-Paura
20:30
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
- : -
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
20:30
SV Fügen SV Fügen
- : -
Hall Hall
20:30
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
- : -
Admira WM (A) Admira WM (A)
20:30
FC Marchfeld FC Marchfeld
- : -
Bruck/Leitha Bruck/Leitha
B.A.E. PREMİER LİGİ
17:15
Ajman Ajman
- : -
Al-Dhafra Al-Dhafra
17:15
Al-Sharjah Al-Sharjah
- : -
Al-Nasr Al-Nasr
19:30
Al-Ahli Dubai Al-Ahli Dubai
- : -
Al Jazira Al Jazira
BELARUS 1. LİGİ
ERT
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
0 - 0
Sputnik Rechitsa Sputnik Rechitsa
20:00
Neman Grodno Neman Grodno
- : -
BATE BATE
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
BELÇİKA 2. LİGİ
21:00
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
- : -
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
BREZİLYA SERİE A
42'
Internacional Internacional
0 - 0
RB Bragantino RB Bragantino
BULGARİSTAN 1. LİGİ
17:15
Tsarko Selo Tsarko Selo
- : -
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
20:45
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
- : -
CSKA 1948 Sofya CSKA 1948 Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
17:00
Interclube Interclube
- : -
CFDF Andoharanofotsy CFDF Andoharanofotsy
17:00
AS Vita Club AS Vita Club
- : -
Futuro Kings Futuro Kings
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
20:00
Zamalek Zamalek
- : -
Tusker FC Tusker FC
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
17:30
CS Constantine CS Constantine
- : -
MC Oran MC Oran
CONCACAF LİGİ
03:00
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
- : -
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
05:00
CD Marathon CD Marathon
- : -
CD Motagua CD Motagua
ÇEKYA 2. LİGİ
17:30
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
- : -
Sparta Prag B Sparta Prag B
ÇEKYA 3. LİGİ
18:00
Pisek Pisek
- : -
Slavia Prag B Slavia Prag B
DANİMARKA 1. LİGİ
19:30
Hvidovre Hvidovre
- : -
HB Koge HB Koge
20:00
Hobro Hobro
- : -
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
DANİMARKA 2. LİGİ
20:00
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
- : -
FA 2000 FA 2000
DANİMARKA SÜPER LİGİ
20:00
Vejle Vejle
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
11:15
Persita Tangerang Persita Tangerang
- : -
TIRA Persikabo TIRA Persikabo
14:15
Persib Bandung Persib Bandung
- : -
PSS Sleman PSS Sleman
16:30
Borneo FC Borneo FC
- : -
PSM Makassar PSM Makassar
16:45
Madura United Madura United
- : -
Persija Jakarta Persija Jakarta
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
14:00
FK Van FK Van
- : -
Sevan FC Sevan FC
17:00
FC Noah FC Noah
- : -
Ararat Ararat
ESTONYA 2. LİGİ
19:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
FC Nomme United FC Nomme United
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
17:30
Lahti Lahti
- : -
Oulu Oulu
18:30
SJK SJK
- : -
Ilves Ilves
FRANSA LİGUE 1
22:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Angers Angers
FRANSA ULUSAL LİGİ
20:00
Villefranche Villefranche
- : -
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
20:00
US Concarneau US Concarneau
- : -
FC Sete 34 FC Sete 34
20:00
Annecy Annecy
- : -
SC Cholet SC Cholet
20:00
Sedan Sedan
- : -
Stade Briochin Stade Briochin
20:00
Laval Laval
- : -
Bourg-Peronnas Bourg-Peronnas
20:00
Boulogne Boulogne
- : -
Chateauroux Chateauroux
20:00
US Orleans US Orleans
- : -
Avranches Avranches
20:00
Chambly Chambly
- : -
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
GALLER 2. LİGİ
21:30
Conwy Borough Conwy Borough
- : -
Bangor City Bangor City
21:30
Port Talbot Port Talbot
- : -
Goytre United Goytre United
21:30
Risca United Risca United
- : -
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
21:30
Afan Lido Afan Lido
- : -
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
21:30
Llanelli Town Llanelli Town
- : -
Taff's Well Taff's Well
21:30
Ammanford Ammanford
- : -
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
21:45
Ruthin Town Ruthin Town
- : -
Gresford Athletic Gresford Athletic
GALLER PREMİER LİGİ
21:45
Flint Town United Flint Town United
- : -
The New Saints The New Saints
22:00
Aberystwyth Aberystwyth
- : -
Penybont Penybont
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
19:00
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
- : -
Doxa Katokopia Doxa Katokopia
GÜNEY KORE 3. LİGİ
13:00
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
- : -
Hwaseong FC Hwaseong FC
13:00
Daejeon Korail Daejeon Korail
- : -
Changwon City Changwon City
13:00
Busan Kyotong Busan Kyotong
- : -
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
19:00
Sibenik Sibenik
- : -
Slaven Belupo Slaven Belupo
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
21:00
Willem II Willem II
- : -
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
21:00
NAC Breda NAC Breda
- : -
Maastricht Maastricht
21:00
Utrecht II Utrecht II
- : -
TOP Oss TOP Oss
21:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
- : -
Ajax II Ajax II
21:00
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
- : -
Volendam Volendam
21:00
FC Dordrecht FC Dordrecht
- : -
Den Bosch Den Bosch
21:00
Almere City Almere City
- : -
PSV II PSV II
21:00
Telstar Telstar
- : -
Helmond Sport Helmond Sport
21:00
VVV Venlo VVV Venlo
- : -
De Graafschap De Graafschap
21:00
ADO Den Haag ADO Den Haag
- : -
Excelsior Excelsior
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
22:00
Arsenal Arsenal
- : -
Aston Villa Aston Villa
İRAN 1. LİGİ
17:30
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
- : -
Persepolis Persepolis
İRLANDA 1. LİGİ
21:45
Galway United Galway United
- : -
Bray Wanderers Bray Wanderers
21:45
UCD UCD
- : -
Treaty United Treaty United
İRLANDA FAI KUPASI
21:45
Bohemians Bohemians
- : -
Waterford FC Waterford FC
21:45
St Patricks St Patricks
- : -
Dundalk Dundalk
İSPANYA LA LİGA
22:00
Osasuna Osasuna
- : -
Granada Granada
İSPANYA LA LİGA 2
22:00
Eibar Eibar
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
21:30
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
- : -
Yverdon Yverdon
21:30
Wil Wil
- : -
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
21:30
Aarau Aarau
- : -
Thun Thun
İTALYA SERİE A LİGİ
19:30
Torino Torino
- : -
Genoa Genoa
21:45
Sampdoria Sampdoria
- : -
Spezia Spezia
İTALYA SERİE B LİGİ
21:30
Alessandria Alessandria
- : -
Crotone Crotone
JAPONYA J-1 LİGİ
13:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
KOLOMBİYA KUPASI
04:00
Atletico Nacional Atletico Nacional
- : -
Deportivo Cali Deportivo Cali
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
22:00
Newry City AFC Newry City AFC
- : -
Dergview Dergview
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
21:45
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
- : -
Carrick Rangers Carrick Rangers
MACARİSTAN 1. LİGİ
16:30
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
- : -
Gyirmot Gyirmot
18:45
Paksi FC Paksi FC
- : -
Kisvarda FC Kisvarda FC
21:00
Ujpest Ujpest
- : -
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
MEKSİKA 2. LİGİ
82'
Tapatio Tapatio
0 - 1
Dorados Dorados
MOLDOVA 1. LİGİ
14:00
Zimbru Zimbru
- : -
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
13:30
Termez Surkhon Termez Surkhon
- : -
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
16:15
Bunyodkor Bunyodkor
- : -
Turon Turon
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Academia Cantolao Academia Cantolao
- : -
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
21:15
Ayacucho FC Ayacucho FC
- : -
Cienciano Cienciano
23:30
Sport Boys Sport Boys
- : -
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
POLONYA 1. LİGİ
21:30
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
- : -
Miedz Legnica Miedz Legnica
POLONYA EKSTRAKLASA
19:00
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Gornik Leczna Gornik Leczna
21:30
Lech Poznan Lech Poznan
- : -
Wisla Plock Wisla Plock
PORTEKİZ 2. LİGİ
20:00
Academico de Viseu Academico de Viseu
- : -
Varzim Varzim
20:00
Vilafranquense Vilafranquense
- : -
Leixoes Leixoes
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
22:15
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
- : -
Maritimo Maritimo
PRİMERA DİVİSİON RFEF
22:00
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
Tudelano Tudelano
22:00
Costa Brava Costa Brava
- : -
Linense Linense
ROMANYA LİGA 1
17:30
FC U Craiova 1948 FC U Craiova 1948
- : -
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
20:30
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
- : -
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
RUSYA PREMİER LİGİ
19:00
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
- : -
Khimki Khimki
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Radnik Surdulica Radnik Surdulica
- : -
Vozdovac Vozdovac
19:00
Cukaricki Cukaricki
- : -
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
18:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Zilina Zilina
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:05
Al Faysali Al Faysali
- : -
Al Taawon Al Taawon
18:20
Dhamk Dhamk
- : -
Al Hazm Al Hazm
20:00
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
- : -
Al Shabab Al Shabab
SÜPER LİG
20:00
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
- : -
Altay Altay
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Univ. de Chile Univ. de Chile
0 - 1
Palestino Palestino
03:00
Unión La Calera Unión La Calera
- : -
Cobresal Cobresal
TFF 1. LİG
20:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
- : -
Manisa FK Manisa FK
20:00
Eyüpspor Eyüpspor
- : -
Adanaspor Adanaspor
TFF 3. LİG
14:00
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
- : -
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
14:30
Çankaya FK Çankaya FK
- : -
Modafen Modafen
14:30
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
- : -
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
UKRAYNA 2. LİGİ
17:30
Volyn Volyn
- : -
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
17:00
Desna Desna
- : -
Olexandria Olexandria
19:30
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
- : -
Inhulets Inhulets
UMMAN LİGİ
15:15
Al Suwaiq Al Suwaiq
- : -
Al Ittehad Al Ittehad
18:15
Al Nasr Al Nasr
- : -
Oman FC Oman FC
19:10
Al-Rustaq Al-Rustaq
- : -
Bahla Bahla
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
8'
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
0 - 0
Club Nacional Club Nacional
ÜRDÜN 1. LİGİ
20:30
Al-Jalil Al-Jalil
- : -
FC Ma'an FC Ma'an
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
03:00
Portuguesa FC Portuguesa FC
- : -
Zulia Zulia
03:00
Zamora FC Zamora FC
- : -
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
23:00
Aragua FC Aragua FC
- : -
Carabobo FC Carabobo FC
23:00
Yaracuyanos Yaracuyanos
- : -
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
https://www.toroshaber.net/wp-content/uploads/2020/09/Reklam.jpg
https://www.toroshaber.net/wp-content/uploads/2020/09/Reklam.jpg
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 9 10 21
2 Atakaş Hatayspor 9 11 19
3 Fenerbahçe 9 4 19
4 Beşiktaş 9 7 17
5 VavaCars Fatih Karagümrük 9 4 17
6 Galatasaray 9 2 17
7 Aytemiz Alanyaspor 9 0 17
8 Altay 9 1 15
9 İttifak Holding Konyaspor 9 3 14
10 Adana Demirspor 9 0 12
11 Yukatel Kayserispor 9 -2 11
12 Gaziantep FK 9 -2 11
13 Demir Grup Sivasspor 9 2 10
14 Medipol Başakşehir 9 -1 9
15 Fraport TAV Antalyaspor 9 -4 9
16 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 9 -7 9
17 Göztepe 9 -4 8
18 GZT Giresunspor 9 -4 8
19 Kasımpaşa 9 -5 6
20 Çaykur Rizespor 9 -15 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
2 MKE Ankaragücü 9 12 21
3 BB Erzurumspor 9 5 18
4 Eyüpspor 9 4 17
5 Kocaelispor 8 1 16
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 9 5 15
7 Tuzlaspor 8 4 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 İstanbulspor 8 0 10
12 Altaş Denizlispor 9 -3 10
13 Altınordu 9 -8 10
14 Adanaspor 9 -3 9
15 Manisa FK 9 -5 9
16 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
17 Bursaspor 8 -3 8
18 Balıkesirspor 8 -7 6
19 Ankara Keçiörengücü 8 -7 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 8 3 14
3 Isparta 32 Spor 7 4 14
4 Pazarspor 7 3 13
5 Zonguldak Kömürspor 8 3 13
6 Kırşehir Belediyespor 7 3 13
7 Bucaspor 1928 8 5 13
8 Nazilli Belediyespor 7 2 11
9 Karatay Termal 1922 Konyaspor 8 1 9
10 Şanlıurfaspor 6 1 9
11 Tarsus İdman Yurdu 7 -1 8
12 Uşakspor A.Ş. 7 -6 7
13 Akhisarspor 7 -5 7
14 Kırklarelispor 7 -2 7
15 Ankara Demirspor 7 -2 7
16 Anagold 24Erzincanspor 7 -3 6
17 Eskişehirspor 7 -11 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 6 -3 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Silahtaroğlu Vanspor FK 8 11 20
2 Sivas Belediyespor 8 13 18
3 Hekimoğlu Trabzon 8 11 18
4 Bodrumspor 8 11 16
5 Çorum FK 8 6 15
6 Ankaraspor 8 10 14
7 Sakaryaspor 8 6 14
8 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 8 2 14
9 Afjet Afyonspor 8 3 13
10 Etimesgut Belediyespor 8 0 13
11 Serik Belediyespor 8 -3 12
12 İnegölspor 8 1 11
13 Somaspor 8 0 11
14 Sarıyer 8 -1 10
15 Diyarbekirspor 8 -2 7
16 Turgutluspor 8 -7 5
17 Ergene Velimeşespor 8 -15 4
18 Niğde Anadolu FK 8 -17 4
19 Adıyaman FK 8 -9 3
20 Kahramanmaraşspor 8 -20 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0
https://www.toroshaber.net/wp-content/uploads/2020/09/Reklam.jpg